fbpx
خانه » کشورها » اتریش » اطلاعات ضروری برای زندگی در اتریش (پول و مالیات)

اطلاعات ضروری برای زندگی در اتریش (پول و مالیات)

مالیات بر درآمد

همه افرادی که مشمول پرداخت مالیات هستند می‌باید شخصا اظهارنامه مالیاتی را پر و ارسال کنند. این اظهار نامه برای تعیین مالیات بر درآمد شخص مورد استفاده قرار می‌گیرد. معمولا اظهارنامه مالیات بر درآمد باید تا ۳۰ آوریل ارسال شود که برای آن از فرم E1 و یا E2 استفاده می‌شود:

همچنین می‌توان نسبت به تکمیل و تسلیم اظهارنامه مالیاتی به صورت آنلاین اقدام کرد، به عنوان مثال از اینجا: www.bmf.gv.at

باز کردن حساب بانکی

افتتاح حساب‌های بانکی برای خارجی‌ها در اتریش، نسبتا آسان است. شما نیاز به پاسپورت و در برخی بانک‌ها فرم ثبت نام دارید. پس از افتتاح حساب جاری، دارنده حساب حق استفاده از مشاورینی که در هر ساعت برای پاسخ به سوالات آماده هستند، دارد. در اتریش معاملات را بانکی می‌توان به راحتی از طریق تلفن، فکس و یا اینترنت انجام داد.

انجمن حفاظت از اعتبار

انجمن حفاظت اعتباری (KSV) از سال ۱۸۷۰، بزرگ‌ترین انجمن حفاظت از اعتبار در اتریش است. هر کسی که در اتریش وامی دریافت کند _ این شامل هر وام بانکی و یا خرید قسطی است_ در پایگاه انجمن ثبت می‌شود. اطلاعات (شامل نام، آدرس، آدرس قبلی، شغل، کارفرما، درآمد، بدهی و پارامترهای دیگر) توسط KSVحاسبه و ارزش گذاری می‌شوند که شامل اطلاعاتی در مورد اعتبار فرد است. اگر می‌خواهید بدانید که چه داده‌هایی از شما بر روی پایگاه داده ذخیره می‌شود مستقیما به KSV مراجعه کنید.

 

Check Also

اطلاعات ضروری برای زندگی در اتریش

جستجوی خانه برای یافتن آپارتمان به سادگی می‌توان به پایگاه‌های اینترنتی املاک مراجعه کرد. در …

One comment

  1. سلام آیا با ویزای شینگن اتریش میتوان درخواست پناهندگی به سوئد داد؟لطفا راهنمایی کنید ممنون

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!