خانه » اخبار » پولیس در بایرن هشت مهاجر را در یک جای بسیار تنگ موتر لاری یافت

پولیس در بایرن هشت مهاجر را در یک جای بسیار تنگ موتر لاری یافت

پولیس در بایرن هشت مهاجر را در یک جای بسیار تنگ موتر لاری یافت. پولیس می گوید که آنها تا به حال چنین حادثه وحشتناک را که قاچاقبران در حق مهاجرین انجام می دهند، ندیده بودند.

پولیس آلمان فدرال با پولیس ایالت بایرن در جای بسیار تنگ یک موتر لاری هشت مهاجر را یافتند که بعد از ۱۰۰۰ کیلومتر در شهر وایدهاوس بایرن رسیده اند. آنها به صورت بسیار فشرده در پهلوی هم قرار گرفته بودند.

پولیس بایرن به روز سه شنبه با گزارش از این حادثه گفت که راننده ۴۱ ساله این موتر لاری از رومانیا دستگیر شد. جایی که در لاری این که هفت مرد و یک زن مهاجر در آن پنهان شده بودند،  ۱۲۰ سانتی متر عرض، سه و نیم متر طول و فقط  ۳۰ سانتی متر ارتفاع داشته است.

مهاجرین میان ۱۸ تا ۳۷ ساله از عراق و ترکیه هستند. آنها حین مسافت ۱۰۰۰ کیلومتر راه، در مخفیگاه بسیار کوچک شان در عذاب بودند.

یک سخنگوی پولیس گفت: «ما چیزهای زیادی را به چشم دیده ایم، اما هشت انسان را در چنین خالیگاهی جا دادن، باور کردنی نیست. این واقعاً وحشتناک است که یک قاچاقبر با انسان ها چه می کند.»

سخنگوی پولیس می افزاید که مهاجرین بعد از پیدا شدن شان، به مشکل بسیار توانستند از این جایگاه تنگ لاری بیرون بیایند، آنها به ندرت چیزی خورده و نوشیده بودند: «آنها همه کاملاً وحشت زده شده بودند».

پولیس یک قاچاقبر با یک همدست اش را که در  یک موتر دیگر در راه بوده است، برای بازجویی با خود گرفتند.

dpa/hm/rs

Check Also

وزیر کشور بریتانیا: مشکل اقامت مترجمان افغان ارتش حل شد

مترجمان افغان که به ارتش بریتانیا در نبرد با طالبان کمک کرده اند، می توانند …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!